Inwestycja dla szeregówek, która się zwróci

Domy w zabudowie szeregowej to popularne rozwiązanie dla osób, które lubią żyć w zorganizowanej społeczności: jak często ma to miejsce w bloku, czy kamienicy, ale równocześnie cenią sobie swoją przestrzeń, posiadanie swojego ogrodu i garażu. Na takich osiedlach warto zastanowić się nad wykorzystaniem przydomowej oczyszczalni ścieków zamiast szamba.

oczyszczalniaPrzydomowa oczyszczalnia ścieków z które będzie korzystać parę rodzin to świetne rozwiązanie, jeżeli chcielibyśmy zaoszczędzić na wywózce szamba. Konserwacja sprzętu, która polega przede wszystkim na czyszczeniu oraz inwestycji w biopreparaty, które pomagają w przetwarzaniu zanieczyszczeń to zwyczajowo obniżenie kosztów nawet do 90%! Obliczenie jakiego typu są to oszczędności w skali dekady, zależy od indywidualnych właściwości konkretnego rodzaju przydomowej oczyszczalni ścieków oraz ilości odpadków, które do niego trafiają. Faktem jest, że opróżnianie szamba odbywa się średnio raz na dwa miesiące: oczyszczalni – serwis oraz opróżnianie odbywa się raz w roku.

Szeregówki, które korzystają z przydomowej oczyszczalni ścieków, pozbywają się też uciążliwego problemu, którym jest zapach wywożonego szamba. Oczyszczalnia jest cicha i nie wydziela nieprzyjemnych aromatów.

Należy też pamiętać, że korzystając z przydomowej oczyszczalni ścieków, dbamy o środowisko – zanieczyszczenia są oczyszczane nawet do 98%. Tak wysoka jakość wody sprawia, że możemy ją odprowadzać bezpośrednio do gruntu lub wykorzystywać do podlewania ogródka. Nic w przyrodzie nie ginie!

Możesz również polubić…